• קוד אבטחה

מנהל? כך תרתום את העובדים שלך להצלחת העסק- סדנה ייחודית למנהלים

ניהול עסק אינו דבר פשוט. כל מנהל יודע כמה קשה לגנגלבין כל כך הרבה גורמים: לקוחות, עובדים, שותפים, ספקים, בעלי מניותלכל אחד מהם יש רצונות שונים ולפעמים אף סותרים. אבל אצל רוב המנהלים, החלק הכי מאתגר ובלתי צפוי בעבודת הניהול הוא העובדים. העובדים הם הפנים של העסק, הם הלב והם הנשמה שלו. אבל מה עושים כשהם לא נותנים את כל הנשמה? מה עושים כשהעובדים מסוכסכים, כועסים או פגועים, ופוגעים אגב כך בתפקוד העסק?

ניר גוטליב, נומרולוג בעל ניסיון וידע רב בנומרולוגיה הקבלית וסוד האותיות העבריות, מנטור ומומחה לשפת גוף, מזמין אתכם לסדנה חווייתית ולימודית למנהלים. הסדנה מיועדת לכל מנהל שרוצה לשדרג את יחסי העובדמעביד בעסק וללמוד איך לרתום את העובדים להצלחת ולשגשוג העסק ולמקסימום של עשיה.

בסדנה נלמד:

  • כיצד להבין את העובד שלפנינו על פי שפת הגוף ותאריך לידתו של העובד

  • כיצד לזהות את החוזקות והחולשות של כל עובד ובהתאם לכך לנתב את העובד לתפקיד המתאים לו ביותר

  • כיצד לקרוא ולזהות עובד כועס או פגוע ולהצליח לנתב את רגשותיו למקום מועיל

  • כיצד להעצים את העובדים ולגרום להם לבצע את עבודתם ביעילות, בשמחה ובגאווה

בסדנה תקבלו הזדמנות להציג דוגמאות לקשיים בניהול העובדים שאיתם אתם מתמודדים בעסק/בארגון שלכם, ותקבלו תשובות וכלים מעשיים להתמודדות נכונה וטובה יותר עם העובדים, והכל על פי תאריכי הלידה והשמות של העובדים ועל פי שפת הגוף שלהם.

אני מזמין אתכם לסדנה סוחפת, מרתקת ומלאת אנרגיות, שתעצים אתכם כמנהלים, תקדם את רווחת העובדים ושביעות רצונם מהעבודה ותמקסם את הצלחת הארגון.

תפריט ניווט